Dračí lodě Aktivity Kvíz na míru Duatlon . Triatlon Golf TeamBuilding Fotbal Babiččino cukroví Běžecké závody Děti Cyklistika Ozvučení Miss

Fotbal

  BUBBLE FOTBAL . BODY ZORBING . BUMBER BALLS Nabízíme Vám netradiční týmovou aktivitu. Tento adrenalinový zážitek si musí vyzkoušet fakt každý, kdo ovládá ještě aspoň trošku některé části svého těla :o) ted fotku a zbytek Hráči si na sebe obléknou speciální nafukovací Bumper, ze kterého koukají...

Read Full Story →

 

BUBBLE FOTBAL . BODY ZORBING . BUMBER BALLS

Nabízíme Vám netradiční týmovou aktivitu. Tento adrenalinový zážitek si musí vyzkoušet fakt každý, kdo ovládá ještě aspoň trošku některé části svého těla :o) ted fotku a zbytek Hráči si na sebe obléknou speciální nafukovací Bumper, ze kterého koukají akorát nohy. Pak už Vám nic nebrání vrážet do všeho, co se hýbe. Prorážet soupeře, padat jim pod nohy nebo obráceně a chytře spolupracovat s ostatními hráči v teamu na skórování do branky soupeře. Bubble fotbal je teambuildingový hit letošního roku. Je to zábavná, kolektivní hra, která slouží k odreagování. Zároveň se při hře trénuje stabilita, postřeh, taktika a týmová komunikace. Kdo vyzkouší zajisté neprohloupí.

Bubble fotbal se dá hrát na různých površích, v zimě i v létě. Hrajeme na trávě, na písku, v tělocvičně, na umělých trávách a také na sněhu. Mohou se pořádat sumo zápasy nebo fotbalová utkání. Bubble fotbal mohou hrát všechny věkové skupiny. Kde si můžete bubble fotbal zahrát? Klidně na jakémkoliv travnatém fotbalovém hřišti. V případě zájmu za vámi samozřejmě kamkoliv přijedeme a přivezeme koule i branky. Maximální počet hráčů na hřišti je 6 na 6. Působíme po celé ČR.

 

VODNÍ FOTBAL

Hit posledních letních sezón nyní i u nás. Vodní fotbal je určen všem, kteří milují vodní sporty spojené s pěkným počasím a prázdninovou aktivní zábavou. Zápas se hraje cca 2×10 min. a hráč překonává mimo soupeře též naprosto kluzký povrch, čímž hra přináší množství zábavných situací a neuvěřitelných pádů.

Vodní fotbálek je velmi populární hra podobná normálnímu fotbalu – ale o poznání zábavnější. Hraje se na speciálním nafukovacím hřišti o rozměrech 20 x 10m ohraničeném mantinely o výšce 1m (do kterých je permanentně vháněn vzduch pomoci ventilátorů). Hrací plocha hřiště je tvořena kluzkým povrchem, který je navíc průběžně kropen vodou, ať to lítá:o) Počet hráčů je volitelný mezi 3 – 5 v jednom teamu. Máte chuť si zahrát? Napište a my vám vodní fotbálek dovezeme kamkoli po celé ČR.

 

MENŠÍKOVA 11

Spolupracujeme s týmem MENŠÍKOVY 11 a máme možnost zařídit, domluvit a vůbec připravit krásnou zážitkovou akci pro celou obec, město, klub nejen fotbalistů. Jedná se fotbalové utkání osobností Menšíkovy 11 proti vašemu 11-člennému seskupení jakéhokoli zařazení. Utkání je moderované se spoustou soutěží a uměleckých vystoupení v zábavném duchu. Proč ale vůbec vznikla Menšíkova 11?

13240779_10153397244931580_6076183318696293882_n

Herec Vladimír Menšík bojoval celý život s astmatem. Jeho syn Petr se proto nyní s přáteli rozhodl, že pomůže dětem, které tato nemoc trápí. Sestavuje fotbalovou Menšíkovu jedenáctku. Na benefičních utkáních a charitativních akcích se tým pokusí získat peníze pro léčbu malých astmatiků. Vytvořit jedenáctku nás napadlo při loňských oslavách nedožitých tátových osmdesátin. S astmatem válčil celý život. Jistě by měl radost z toho, že chceme jeho jménem pomoci pacientům s touto diagnózou, zvláště pak dětem uvedl Petr Menšík …

 

LIDSKÝ MAXI FOTBAL . nafukovací

Oblíbená stálice v oblasti dospěláckých i dětských atrakcí. Jde o imitaci stolního fotbálku s tím rozdílem, že místo figurek jste na hřišti jako hráči Vy, lidé. Speciální návleky na ruce Vás poutají k jednotlivým tyčím, které umožňují pohyb pouze do stran. Jsou také umístěny od sebe v takových vzdálenostech, abyste na sebe dostali a tím pádem se sport stává kontaktním a pro Vás i více atraktivním.

Tato tradiční atrakce Vám slibuje hodně bezpečné zábavy. Indoor i outdoor. Příprava 30 minut, vyškolená obsluha, kapacita 60 lidí za hod, rozměr atrakce 6×12 m, zásuvka na 230V.

Kontaktujte nás my už všechno zařídíme…