Dračí lodě Aktivity Kvíz na míru Duatlon . Triatlon Golf TeamBuilding Fotbal Babiččino cukroví Běžecké závody Děti Cyklistika Ozvučení Miss

TeamBuilding

  DRAČÍ LODĚ . DRAGONBOAT

  Naše firma je připravena uspořádat závody či teambuildingovou akci „na klíč“ tak, aby byla ušita na míru Vaší firmě, městu či sportovnímu spolku. Vašim konkrétním potřebám přizpůsobíme nejen charakter akce, ale i samotné místo konání.

  HM2_8135

  Dračí lodě mají své kouzlo především v tom, že prověří teamovost a spolupráci lidskéhokolektivu – například pracovního. Už podle toho jak skupinka přichází k lodi, poznáme, jaká firma vlastně je. Pracovníci z přísně vedených společností přicházejí přesně, lidé jsou disciplinovaní a pozorně poslouchají. Kreativní kolektivy jsou zase plné humoru, vždycky někdo schází a své postřehy z jízdy si ihned sdělují i během pádlování. Variant pracovních týmů je opravdu spousta, ale jisté je, že jízda na dračí lodi a atmosféra závodů strhnou každého jejich člena.

  GOLFOVÉ TURNAJE

  Tohle je naprostá pecka, určeno hlavně pro dámy, ale možná také nejenom. První letošní akce „LADIES DAY“ bude již 13.7.2018 ve Slavkově u Brna.

  Pro další podrobnosti klikněte ZDE

  LIDSKÝ MAXI FOTBAL . nafukovací

  Oblíbená stálice v oblasti dospěláckých i dětských atrakcí. Jde o imitaci stolního fotbálku s tím rozdílem, že místo figurek jste na hřišti jako hráči Vy, lidé. Speciální návleky na ruce Vás poutají k jednotlivým tyčím, které umožňují pohyb pouze do stran. Jsou také umístěny od sebe v takových vzdálenostech, abyste na sebe dostali a tím pádem se sport stává kontaktním a pro Vás i více atraktivním.

  Tato tradiční atrakce Vám slibuje hodně bezpečné zábavy. Indoor i outdoor. Příprava 30 minut, vyškolená obsluha, kapacita 60 lidí za hod, rozměr atrakce 6×12 m, zásuvka na 230V.

  BUBBLE FOTBAL . BODY ZORBING . BUMBER BALLS

  Nabízíme Vám netradiční týmovou aktivitu. Tento adrenalinový zážitek si musí vyzkoušet fakt každý, kdo ovládá ještě aspoň trošku některé části svého těla :o) ted fotku a zbytek Hráči si na sebe obléknou speciální nafukovací Bumper, ze kterého koukají akorát nohy. Pak už Vám nic nebrání vrážet do všeho, co se hýbe. Rorážet soupeře, padat jim pod nohy nebo obráceně a chytře spolupracovat s ostatními hráči v teamu na skórování do branky soupeře. Bubble fotbal je teambuildingový hit letošního roku. Je to zábavná, kolektivní hra, která slouží k odreagování. Zároveň se při hře trénuje stabilita, postřeh, taktika a týmová komunikace. Kdo vyzkouší zajisté neprohloupí.

  Bubble fotbal se dá hrát na různých površích, v zimě i v létě. Hrajeme na trávě, na písku, v tělocvičně, na umělých trávách a také na sněhu. Mohou se pořádat sumo zápasy nebo fotbalová utkání. Bubble fotbal mohou hrát všechny věkové skupiny. Kde si můžete bubble fotbal zahrát? Klidně na jakémkoliv travnatém fotbalovém hřišti. V případě zájmu za vámi samozřejmě kamkoliv přijedeme a přivezeme koule i branky. Maximální počet hráčů na hřišti je 6 na 6. Působíme po celé ČR.

  VODNÍ FOTBAL

  Hit posledních letních sezón nyní i u nás. Vodní fotbal je určen všem, kteří milují vodní sporty spojené s pěkným počasím a prázdninovou aktivní zábavou. Zápas se hraje cca 2x 10 min. a hráč překonává mimo soupeře též naprosto kluzký povrch, čímž hra přináší množství zábavných situací a neuvěřitelných pádů.

  Vodní fotbálek je velmi populární hra podobná normálnímu fotbalu – ale o poznání zábavnější. Hraje se na speciálním nafukovacím hřišti o rozměrech 20 x 10m ohraničeném mantinely o výšce 1m (do kterých je permanentně vháněn vzduch pomoci ventilátorů). Hrací plocha hřiště je tvořena kluzkým povrchem, který je navíc průběžně kropen vodou, ať to lítá:o) Počet hráčů je volitelný mezi 3 – 5 v jednom teamu. Máte chuť si zahrát? Napište a my vám vodní fotbálek dovezeme kamkoli po celé ČR.

  Kontaktujte nás my už všechno zařídíme…