Dračí lodě Aktivity Kvíz na míru Duatlon . Triatlon Golf TeamBuilding Fotbal Babiččino cukroví Běžecké závody Děti Cyklistika Ozvučení Miss

Aktivity

  BIATLONOVÝ TRENAŽER . BIATLON aktivity 

  Přinášíme novinku na trh teambuildingových a zábavných atrakcí v oblasti dospělých i dětských aktivit. Jedná se o “letní verzi“ oblíbeného zimního sportu, který se stal v sezóně 2016/2017 opravdovým fenoménem. U trenažeru je nedílnou součástí laserová malorážka a terč, kdy se může střílet až na vzdálenost 10 metrů. Tento sport si tak může vyzkoušet opravdu každý…

  Indoor i outdoor. Příprava cca 20 minut, vyškolená obsluha, kapacita 20 lidí za hod., prostor 3 x 3 m, přívod na 230V není třeba.

  PŘEKÁŽKOVÁ nafukovací DRÁHA

  Výborná nafukovací atrakce pro větší i menší děti. Aktivní záležitost, kdy děti musí splnit určité „ukony“, aby se dostaly na druhou stranu této 10m dlouhé překážkové dráhy. Tuto aktivitu si tak užije opravdu každý prcek.

  Indoor i outdoor. Příprava cca 20 minut. Vyškolená obsluha. Kapacita 50 lidí za hod. Prostor 10 x 4 m. Přívod na 230V.

  VESLAŘSKÝ TRENAŽER

  Další atraktivní aktivitou v rámci zábavných atrakcí v oblasti dospělých i dětských aktivit je veslování.  Více fotek na Biatlon a sport aktivity. Jedná se o “suchou verzi“ oblíbené vodní záležitosti, ve které jsme mistři světa a Evropy díky Ondrovi Synkovi.

  Indoor i outdoor. Příprava cca 20 minut, vyškolená obsluha, kapacita 20 – 25 lidí za hodinu, prostor 3×3 m, přívod na 230V není třeba.

  LASEROVÁ STŘELNICE . velká . malá

  Laserová malorážka nebo laserová pistole typu PIONEER moderního pětiboje a digitální terč. Tuto aktivitu si můžete objednat zvlášť a nebo například s biatlonem…

  Indoor i outdoor. Příprava cca 5 minut, vyškolená obsluha, kapacita 50 lidí za hodinu, prostor 2×5 m, přívod na 230V.

  BUBBLE FOTBAL . BODY ZORBING . BUMBER BALLS

  Nabízíme Vám netradiční týmovou aktivitu. Tento adrenalinový zážitek si musí vyzkoušet fakt každý, kdo ovládá ještě aspoň trošku některé části svého těla :o) ted fotku a zbytek Hráči si na sebe obléknou speciální nafukovací Bumper, ze kterého koukají akorát nohy. Pak už Vám nic nebrání vrážet do všeho, co se hýbe. Rorážet soupeře, padat jim pod nohy nebo obráceně a chytře spolupracovat s ostatními hráči v teamu na skórování do branky soupeře. Bubble fotbal je teambuildingový hit letošního roku. Je to zábavná, kolektivní hra, která slouží k odreagování. Zároveň se při hře trénuje stabilita, postřeh, taktika a týmová komunikace. Kdo vyzkouší zajisté neprohloupí.

  bumber balls

  Bubble fotbal se dá hrát na různých površích, v zimě i v létě. Hrajeme na trávě, na písku, v tělocvičně, na umělých trávách a také na sněhu. Mohou se pořádat sumo zápasy nebo fotbalová utkání. Bubble fotbal mohou hrát všechny věkové skupiny. Kde si můžete bubble fotbal zahrát? Klidně na jakémkoliv travnatém fotbalovém hřišti. V případě zájmu za vámi samozřejmě kamkoliv přijedeme a přivezeme koule i branky. Maximální počet hráčů na hřišti je 6 na 6. Působíme po celé ČR.

  GOLFOVÉ TURNAJE

  Tohle je naprostá pecka, určeno hlavně pro dámy, ale možná také nejenom. První letošní akce „LADIES DAY“ bude již 13.7.2018 ve Slavkově u Brna.

  Pro další podrobnosti klikněte ZDE

  AQUAZORBING

  Při této aktivitě můžete, válet sudy, lézt a šikovní i chodit nebo běhat po vodě ve veliké plastové kouli, je to pohybově zábavná aktivita pro jakoukoli věkovou kategorii.

  Indoor i outdoor. Příprava cca 15 minut, vyškolená obsluha, kapacita 15 lidí za hodinu, prostor 3 x 3 m, přívod na 230V.

  PADDLEBOARDS  nebo je libo KAYAKY

  Paddleboardy nebo kajaky jsou skvělým teambuildovým vyžitím pro každou generaci i rekreačních sportovců. Přivezeme kamkoli a jednoduše se bavíme. Ceny půjčovného paddleboardů a kajaků dle domluvy. Zároveň se dle dohody počítá i cena za dopravu a team instruktorů.

  Indoor i outdoor. Příprava cca 25 minut, vyškolená obsluha, kapacita dle počtu člunů a boardů, přívod na 230V.

  LIDSKÝ MAXI FOTBAL . nafukovací

  Oblíbená stálice v oblasti dospěláckých i dětských atrakcí. Jde o imitaci stolního fotbálku s tím rozdílem, že místo figurek jste na hřišti jako hráči Vy, lidé. Speciální návleky na ruce Vás poutají  k jednotlivým tyčím, které umožňují pohyb pouze do stran. Jsou také umístěny od sebe v takových vzdálenostech, abyste na sebe dostali a tím pádem se sport stává kontaktním a pro Vás i více atraktivním.

  Tato tradiční atrakce Vám slibuje hodně bezpečné zábavy. Indoor i outdoor. Příprava 30 minut, vyškolená obsluha, kapacita 60 lidí za hod, rozměr atrakce 6×12 m, zásuvka na 230V.

  SOUBOJE V PÁCE . Přetlačování rukou . ARM WRESTLING

  Další velmi oblíbená soutěž v oblasti dospěláckých i dětských atrakcí. Stůl na páku / přetlačování rukou má světové parametry a jde o zábavu, kde oddělíme „zrno od plev“…

  Indoor i outdoor. Příprava 20 minut, vyškolená obsluha, kapacita 60 lidí za hodinu, soutěž v různých kategoriích, prostor cca 2×2 metry.

  ELEKTRICKÁ VOZÍTKA . ODRÁŽEDLA . KOLOBĚŽKY

  Osvědčená zábava pro děti od 3 – 6 let. Velmi bezpečné, naučí se jezdit každý během krátké chvilky. K dispozici jsou 2 kusy. Vydrží cca 4 hodiny. Elektrický traktor a elektrický motocykl.

   

  Dále jsou k dispozici odrážedla pro nejmenší, celkem máme 12ks nejrůznějších vozítek.

  VÝROBA PLACEK . ODZNÁČKŮ

  Sami si můžete zvolit předem zajímavé motivy, které Vám vytiskneme a následně si z nich můžete vybrat a vyrobit odznáček. Nebo je možné si namalovat přímo na místě svůj originální motiv a využít je pro výrobu jedinečného odznáčku. Jde o pěkný dárek se vzpomínkou na vydařenou akci.

  Speciální nabídka pro firmy – při akci se dají vyrábět odznáčky s logem akce nebo firmy, kde akce probíhá…

  FOTOKOUTEK . pozadí dle domluvy

  Nainstalujte si atraktivní pozadí výrobou vlastního motivu banneru (není součástí nabídkové ceny). Obsluha Vaše zaměstnance pak přímo u tohoto pozadí a vytvoří tím iluzi, že se nyní nacházíte jinde, ne ve firemních prostorách. Následně Vám fotku vytiskne na kvalitní fotopapír. Přímo na místě. Pro zaměstnance jde o pěkný dárek se vzpomínkou na vydařenou akci.

  Indoor i outdoor. Příprava cca 20 minut. kapacita 80 lidí za hodinu, prostor 3×3 m, přívod na 230V.

  STOLNÍ TENIS

  Dva sousedící stoly pro stolní tenis dokáží udělat divy. Dvouhra, čtyřhra anebo oblíbená „amerika“ do které se může zapojit klidně i 10 z vás. Obíhání stolu s postupným vypadáváním jednotlivců, kteří netrefí míček na stůl nebo do síťky už své příznivce baví také po několik desetiletí.

  Indoor i outdoor. Příprava cca 20 minut, kapacita 40 lidí za hod., Prostor 3×4 metry.

  BADMINTON

  Hra jako žádná jiná, raket máme nespočet a sítě můžeme umístit kamkoli si budete jen přát. Mohou být velikosti klasického hřiště a nebo menší, dle možností místa akce. Míčky více typů a rychlostí dle povětrnostních podmínek…

  Indoor i outdoor. Příprava cca 20 minut, kapacita 40 lidí za hod., badminton – rozměr hřiště 13,4×6,1 metru nebo dle potřeby.

  VESMÍRNÉ SKÚTRY

  Netradiční pojetí skútru na bází vlastního střídavého pohybu nohou. Osvědčená zábava pro děti i dospělé. Velmi bezpečné a každý se naučí jezdit opravdu během krátké chvilky. K dispozici jsou celkem 3 kusy.

  Vlastní skútr má i hvězdný fotbalový mág Lionel Messi. Video na www.spacescooter.eu

  OPILECKÉ BRÝLE

  Máme hned 2 druhy. Brýle simulující střední opilost za denního světla (0,8 – 1,5 ‰)  = 4-5 piv + panák a brýle simulující slabou opilost za denního světla (0,4 – 0,6 ‰) = 2-3 piva.  Brýle simulující účinky zhoršených schopností včetně snížené pozornosti, zpoždění reakcí, zmatenost, vizuální zkreslení, změnu hloubky vidění a vnímání vzdálenosti, zúžení periferního vidění, špatný úsudek a rozhodování, poruchy motorické koordinace. U některých lidí může dojít ke zhoršení schopnosti správně vnímat hned po prvním drinku!

  Barva průzoru: čirá (denní světlo), barva elastického popruhu: černá, hmotnost: 170 g, země původu: USA. Brýle nejsou dětskou hračkou!

  MAGICKÝ PÍSEK

  Zábava pro nejmenší a nejen je. Speciální písek, který mohou nabírat, promíchávat, tvarovat, krájet, aniž by se ušpinily. Funguje na bázi magnetu a je zcela nezávadný.

  Největší výhodou je, že děti dokáží u této aktivity vyrábět několik desítek minut.

  RAZÍTKOVANÁ

  Děti si vyberou motivy pro razítkování a mohou jejich skládáním a doplňováním vytvářet svůj svět dle vlastní fantazie. Hlavní výchozí motivy razítek jsou statek, středověk a vesmír. Svůj výtvor si pak mohou i následně vybarvit a vyvěsit doma třeba jako výzdobu pokojíčku.

  Tohle je naprostá paráda, protože nejen, že máme opravdu moc razítek, ale zároveň díky bohatému výběru můžeme vytvořit krásný příběh a na konec vše vymalovat.

  TOČENÁ ZMRZLINA

  Stroj na točenou zmrzlinu –  můžete si vybrat z 15 druhů zmrzlin tu svoji oblíbenou. Umíme točit dva druhy a míchanou zároveň. Atrakce je vhodná na jakýkoliv typ akce, v jakémkoliv ročním období. Zmrzlina může být točena do kornoutku nebo do misky, kterou si můžete dozdobit a dochutit dalšími ingrediencemi.

  Indoor i outdoor. Příprava cca 20 minut. Stroj jsme schopni dovézt kamkoli.

  CUKROVÁ VATA

  Je libo další klasiku, která oslovuje své fanoušky již několik desetiletí? Neváhejte, pokud máte rádi sladké. Víte jak se cukrová vata vyrábí? Základem výroby je roztavení specializovaného krystalického cukru na karamel, který je pak odstředivou silou vháněn do bubnu stroje, ve kterém se ochlazuje a zpátky cukernatí. Takto vzniklá slabá vlákna se pak namotávají na dřevěnou špejli nebo papírový kornout a … šup s ní do pusy.

  Indoor i outdoor. Stroj jsme schopni přivézt kamkoli. Příprava cca 15 minut.

  SKÁKACÍ HRADY

  To nejlepší z tradiční zábavy pro Vaše děti. Máme hrady s rozměry 4x4m a 6x5m, jsou nafukovací a dodávány českým výrobcem, který garantuje používání jen certifikovaných materiálů.

   

  Také nástupní matrace zajišťuje větší bezpečnost. Využijte této tradiční atrakce a pobavte Vaše děti. Zásuvka 230V.

  5-TI PRSTÉ MALOVÁNÍ

  Děti i dospělí si mohou malování užít netradiční metodou, kdy mohou malovat až 5-ti prsty zároveň (vlastníme 3 velikosti štětců). Tento způsob malování podporuje představivost a kreativitu. Součástí jsou speciální štětce, které se nasazují na prsty, dále barvy, malířský papír, hadříky.

  Indoor i outdoor. Ideální aktivita pro všechny věkové kategorie dětí a stráví s ní i několik desítek minut. Příprava cca 15 minut.

  BALÓNKOVÁ VÝZDOBA

  Žádná akce se snad neobejde bez veselé výzdoby. Víme jak na to. Vlastníme 4 snadno montované stojany, speciální výkonný elektrický kompresor na nafukování balónků a pestrobarevné balonky. Pokud preferujete mít balónky potištěny vlastním motivem (logem, názvem akce), není nic jednoduššího. Pár šikovných rukou tedy dokáže během krátké chvíle zpříjemnit prostředí, kde se vaše akce koná.

  Dokážeme objednat balónky i s firemním potiskem při poměrně malých objednávkách od 200ks na akci.

  VESELÝ HÁZECÍ oboustranný KLAUN

  Buď se na Vás směje nebo vyplazuje rozpustile jazyk …

  Tuto atrakci doveze ZDARMA ke třem dalším objednaným atrakcím.

  JÍZDA ZRUČNOSTI

  Je libo jízdu zručnosti pro jakýkoli jednostopý dopravní prostředek? Rádi přivezeme na vaši akci.

  Indoor i outdoor. Ideální aktivita pro všechny věkové kategorie. Příprava cca 15 minut.

  RC AUTA

  Je libo jízdu zručnosti nebo závod pro děti případně firemní aktivitu. Pak RC modely aut jsou tím správným řešením pro vaši akci a je to skvělá zábava. K dispozici máme zhruba 12 vozidel různých velikostí a modelů. Možnost tvorba firemního vozidla v barvách vaší firmy.

  Indoor i outdoor. Ideální aktivita pro všechny věkové kategorie a firemní závody. Příprava cca 30 minut.

  KŘÍDA VE SPREJI

  Další z novinek v našem portfoliu. Nekonečné množství barev, žádné špinavé ruce a pěkně dlouho to vydrží… dokud nezaprší …

  I touto aktivitou rozvíjíme fantazii našich dětí.

  MAXI KOSTKY

  Chtěli by vaše děti stavět něco extra velkého a nebo si zahrát v kostky aniž by se někam ztratily a zakutálely. Zde se rozhodně zakutálí, ale budou opravdu vidět.

  Tak schválně, kdo s koho?

  VIRTUÁLNÍ KINO . SIMULÁTOR .  JINÁ REALITA

  Nejlepší na konec!    Zajímá Vás virtuální realita?    Nechte se unést na vlnách zatím nepoznaného. Nechat si ujít mimořádnou možnost pronajmout si náš 9D VR simulátor, který Vám poskytne nezapomenutelný vjemový zážitek ve Vámi vybraném prostředí , by byla škoda. K dispozici máme více než 100 krátkých filmů

  Indoor i outdoor. Ideální pro větší prostory, dveře musí mít 1,5m na šířku a výšku cca 2 metry. Stroj má váhu cca 250kg. Příprava cca 30 minut. Mrkněte na virtualnirealita.info  nebo na facebook – virtualni.kino

  Kontaktujte nás my už všechno zařídíme…